Będzie film animowany o Indianie Jonesie. Zrobią go fani

Ambitny fan spędził ostatnie 5 lat realizując własny film o przygodach Indiany Jonesa. Efekt jego pracy zobaczymy jeszcze we wrześniu i będzie to kreskówka, która, sądząc po udostępnionych materiałach, w niczym nie ustąpi profesjonalnym produkcjom.

indiana2-640x438

Na kolejną odsłonę przygód słynnego archeologa będziemy musieli jeszcze poczekać. Niektórzy marzyli o tym, aby w rolę młodego awanturnika wcielił się Chris Pratt, ale wszystko wskazuje na to, że do akcji wróci sam Harrison Ford. Ostatnia próba zmierzenia się z legendą zaowocowała chłodno przyjętym „Królestwem kryształowej czaszki”. Czy tym razem będzie lepiej? Czas pokaże.

clipboard01

Do tego momentu niezawodni pozostają fani, którzy konsekwentnie wypełniają kulturową lukę. Patrick Schenmaker  już jakiś czas temu zaprezentował świetne grafiki inspirowane kultową serią. Teraz ujawnił, że 29 września obejrzeć będzie można krótkometrażowy film animowany, który pod jego okiem powstawał od połowy dekady.

Ilustrator miał już zresztą okazję dobrze zapoznać się z oficjalną serią. Przed „Królestwem…” Lucasfilm zatrudnił go do zrobienia stylizowanego plakatu filmu.

Więcej szczegółów przeczytacie tutaj, a także zobaczycie mnóstwo genialnych artworków!

Zobacz też

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej na ten temat